Bureau NVvR

Hier vindt u de namen, functies, aandachtsgebieden en contactgegevens van de medewerkers van het bureau van de NVvR. Zie Contact voor de algemene gegevens van de NVvR.

Karin Flobbe

Senior adviseur, kwaliteit, SKMS-projecten, kennisagenda
kflobbe@radiologen.nl
(088) 110 2504
​maandag, dinsdag, donderdag

Suzanne van der Pol

Office manager, ledenadministratie, richtlijnen, aanspreekpunt secties
svanderpol@radiologen.nl
(088) 110 2506
​maandag tot 15 uur, dinsdag, woensdagmorgen, donderdag, vrijdagmorgen

Ivonne Schoenmakers

Adviseur, kwaliteitsvisitatie, ledenadministratie, voortgangstoets
ischoenmakers@radiologen.nl
(088) 110 2505
woensdag, donderdag, vrijdag

Jolanda Streekstra

Ambtelijk secretaris, bestuur, beroepsbelangen, expertises, deelcertificaten, internationaal
jstreekstra@radiologen.nl
(088) 110 2501
​maandag t/m donderdag, vrijdagmorgen

Birgit Vermeer

Adviseur, opleiding, onderwijs, accreditatie
bvermeer@radiologen.nl
(088) 110 2502
​maandag, dinsdag, donderdag tot 15 uur

Marieke Zimmerman

Directeur, pers, beroepsbelangen, ICT
mzimmerman@radiologen.nl
(088) 110 2507
maandag t/m vrijdag

Sander Claessens

Financieel medewerker
sclaessens@radiologen.nl
(088) 110 2508
​dinsdag

Caroline van Wensveen

Administratief medewerker
cvanwensveen@radiologen.nl
(088) 110 2503
woensdag, donderdag

Karli Hubert

Junior adviseur, kwaliteit, wetenschap
khubert@radiologen.nl
(088) 110 2509
​maandag t/m donderdag