Bureau NVvR

Hier vindt u de namen, functies, aandachtsgebieden en contactgegevens van de medewerkers van het bureau van de NVvR.
Zie Contact voor de algemene gegevens van de NVvR.

Marieke Zimmerman


Directeur, pers, beroepsbelangen, ICT
mzimmerman@radiologen.nl
(088) 110 2507
maandag t/m vrijdag

Jolanda Streekstra


Ambtelijk secretaris, bestuur, beroepsbelangen, expertises, deelcertificaten, internationaal
jstreekstra@radiologen.nl
(088) 110 2501
​maandag t/m donderdag, vrijdagmorgen

Suzanne van der Pol


Office manager, ledenadministratie, aanspreekpunt secties, MemoRad, Radiologendagen
svanderpol@radiologen.nl
(088) 110 2506
​maandag, dinsdagochtend, woensdag, donderdag tot 15.00 uur, vrijdagochtend

Debbie Verspeek-Geurts


Administratief ondersteuner
dverspeek@radiologen.nl
(088) 110 2503
maandag t/m woensdag tot 13.30 uur, donderdag tot 15.30 uur

Karin Flobbe


Senior adviseur, kwaliteit, wetenschap, SKMS-projecten, zorgevaluatie, kennisagenda
kflobbe@radiologen.nl
(088) 110 2504
​dinsdag, woensdag, donderdag

Karli Hubert


Junior adviseur, kwaliteit, wetenschap
khubert@radiologen.nl
(088) 110 2509
​maandag t/m donderdag

Ivonne Schoenmakers


Adviseur, kwaliteitsvisitatie, ledenadministratie, voortgangstoets
ischoenmakers@radiologen.nl
(088) 110 2505
woensdag, donderdag, vrijdag

Birgit Vermeer


Senior adviseur, opleiding, onderwijs, accreditatie
bvermeer@radiologen.nl
(088) 110 2502
​maandag, dinsdag, donderdag tot 15 uur

Sander Claessens


Financieel medewerker
sclaessens@radiologen.nl
(088) 110 2508
​dinsdag